Autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves

Autoservis Praha 10 Uhříněves je kvalitní autoservis za rozumnou cenu nabízející širokou škálu služeb pro majitele vozidel značek Škoda, VW a Seat.

Přesto, že Autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves vznikl poměrně nedávno, naše zkušenosti jsou bohaté. Auta mě vždy bavila a tak jsem absolvoval studium na Střední škole automobilní a informatiky v Praze 10 na Weilové. Praxi jsem získával v několika autoservisech a měl to štěstí, že jsem mohl dostávat rady od velmi zkušených a uznávaných automechaniků a to nejen v Praze, jakým je třeba Jarda Manhart z Porsche Praha Smíchov. I tři roky praxe specializované na vozy Škoda se teď hodí.

Jelikož jsem se chtěl vždy osamostatnit, bylo jen otázkou času a peněz, kdy si pronajmu své prostory a začnu dělat to, co mě baví, jako živnostník. Povedlo se to v roce 2014 v Uhříněvsi. Autoservis CARRA Praha provozujeme s kolegou, který je specializací motorář a elektrikář a vzájemně se doplňujeme. Díky vcelku slušnému nájem jsou naše provozní náklady nízké, a proto si můžeme dovolit mít i nižší ceny v porovnání s konkurencí.

Náš autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves nabízí komplexní služby.
Součástí našeho servisu je autoopravna, chcete-li autodílna i pneuservis. Provádíme veškeré opravy automobilů značek Škoda a VW, úpravy vozů pro běžný provoz i sportovní účely, přezutí pneu, či čištění interiéru aut.
Kvůli opravě vašeho auta u nás si nemusíte brát dovolenou. Zdarma si váš vůz k opravě vyzvedneme kdekoli v Praze a po opravě opět přivezeme.
Výčet našich služeb najdete níže.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

PROČ PŘIJET K NÁM?

 • Šetříme váš čas i peníze
 • Nabízíme komplexní služby
 • Upřednostňujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi
 • Máme profesionální přístup k práci
 • Můžete se spolehnout na kvalifikovaný personál
 • Vaše vozidlo bude odjíždět z našeho autoservisu vždy v té nejlepší kondici
 • U nás můžete platit i platební kartou
 • Během posledních dvou let jsem navštívil autoservis CARRA se svou Oktávkou již třikrát a vždy mi vyšli se vším vstříc a odjížděl jsem spokojený. Velmi rád doporučím tento servis každému, kdo chce kvalitní služby za dobrou cenu.

  JIŘÍ KRÁTKÝ
 • Mám 8 let starého Passata a musím říct, že než za drahé peníze nechat opravit auto ve značkovém servisu, vyplatí se mi zajet do Uhříněvsi, do autoservisu Carra. Nevypadá to tam, jako v nablýskaném autosalonu, ale práci odvádějí skvělou a za slušnou cenu.

  ROBERT S.

PŘEHLED SLUŽEB

Zvládneme jakýkoliv problém na vozidlech značek Škoda a VW.

MECHANICKÉ OPRAVY

Brzdy, tlumiče, výfuky, převodovky, spojky

AUTOELEKTRIKA

Montáž parkobacích senzorů, autorádia, alarmu

PNEUSERVIS

Přezutí pneu, uskladnění, mytí kol

AUTOLAKOVNA

Lakování auta i jednotlivých dílů

DIAGNOSTIKA

Diagnostika motoru a řídících jednotek

AUTOKLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Drobné opravy karoserie

ÚPRAVY VOZU

Úpravy podvozku, motoru, chiptuning

ČIŠTĚNÍ a MYTÍ AUT

Čištění interiéru aut, ruční mytí

TERMÍN OPRAVY SI MŮŽETE ZAJISTIT I ON-LINEOBJEDNAT SE

© Copyright 2024 Autoservis CARRA Praha, Made LR