Autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves

Autoservis Praha 10 Uhříněves je kvalitní autoservis za rozumnou cenu nabízející širokou škálu služeb pro majitele vozidel všech značek.

Přesto, že Autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves vznikl poměrně nedávno, naše zkušenosti jsou bohaté. Auta mě vždy bavila a tak jsem absolvoval studium na Střední škole automobilní a informatiky v Praze 10 na Weilové. Praxi jsem získával v několika autoservisech a měl to štěstí, že jsem mohl dostávat rady od velmi zkušených a uznávaných automechaniků a to nejen v Praze, jakým je třeba Jarda Manhart z Porsche Praha Smíchov. I tři roky praxe specializované na vozy Škoda se teď hodí.

Jelikož jsem se chtěl vždy osamostatnit, bylo jen otázkou času a peněz, kdy si pronajmu své prostory a začnu dělat to, co mě baví, jako živnostník. Povedlo se to v roce 2014 v Uhříněvsi. Autoservis CARRA Praha provozujeme s kolegou, který je specializací motorář a elektrikář a vzájemně se doplňujeme. Díky vcelku slušnému nájem jsou naše provozní náklady nízké, a proto si můžeme dovolit mít i nižší ceny v porovnání s konkurencí.

Náš autoservis CARRA Praha 10 Uhříněves nabízí komplexní služby.
Součástí našeho servisu je autoopravna, chcete-li autodílna i pneuservis. Provádíme veškeré opravy automobilu téměř všech značek, úpravy vozů pro běžný provoz i sportovní účely, přezutí pneu, či čištění interiéru aut.
Kvůli opravě vašeho auta u nás si nemusíte brát dovolenou. Zdarma si váš vůz k opravě vyzvedneme kdekoli v Praze a po opravě opět přivezeme.
Výčet našich služeb najdete níže.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

PROČ PŘIJET K NÁM?

 • Šetříme váš čas i peníze
 • Nabízíme komplexní služby
 • Upřednostňujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi
 • Máme profesionální přístup k práci
 • Můžete se spolehnout na kvalifikovaný personál
 • Vaše vozidlo bude odjíždět z našeho autoservisu vždy v té nejlepší kondici
 • U nás můžete platit i platební kartou
 • Během posledních dvou let jsem navštívil autoservis CARRA se svou Oktávkou již třikrát a vždy mi vyšli se vším vstříc a odjížděl jsem spokojený. Velmi rád doporučím tento servis každému, kdo chce kvalitní služby za dobrou cenu.

  JIŘÍ KRÁTKÝ
 • Mám 8 let starého Passata a musím říct, že než za drahé peníze nechat opravit auto ve značkovém servisu, vyplatí se mi zajet do Uhříněvsi, do autoservisu Carra. Nevypadá to tam, jako v nablýskaném autosalonu, ale práci odvádějí skvělou a za slušnou cenu.

  ROBERT S.

PŘEHLED SLUŽEB

Zvládneme jakýkoliv problém na vozidlech domácích i zahraničních značek

MECHANICKÉ OPRAVY

Brzdy, tlumiče, výfuky, převodovky, spojky

AUTOELEKTRIKA

Montáž parkobacích senzorů, autorádia, alarmu

PNEUSERVIS

Přezutí pneu, uskladnění, mytí kol

AUTOLAKOVNA

Lakování auta i jednotlivých dílů

DIAGNOSTIKA

Diagnostika motoru a řídících jednotek

AUTOKLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Drobné opravy karoserie

ÚPRAVY VOZU

Úpravy podvozku, motoru, chiptuning

ČIŠTĚNÍ a MYTÍ AUT

Čištění interiéru aut, ruční mytí

TERMÍN OPRAVY SI MŮŽETE ZAJISTIT I ON-LINEOBJEDNAT SE

© Copyright 2022 Autoservis CARRA Praha, Made LR
CLOSE
CLOSE